Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMaszyna do rozdrabniania tworzyw sztucznych

Rozdrabniacz tworzyw sztucznych z podwójnym wałem sterowania PLC z twardym nożem do folii odpadowych

Świetny, spersonalizowany projekt pod względem funkcji i wyglądu, dzięki czemu możemy sprzedawać twoje maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dziękuję Ci.

—— Pan Mishra (z Australii)

Bardzo profesjonalnie. Trening demonstracyjny jest również bardzo dobry. Po zakupie maszyny życzę dalszych szkoleń online.

—— Mr.Renier (z Południowej Afryki)

Спасибо за ваше любезное гостеприимство. Ваша компания очень профессиональна, у нас будет хорошее сотрудничество в ближайшее время.

—— Siergiej (z Rosji)

좋은 서비스 와 높은 품질 과 높은 명성 을 가진 좋은 회사. 우리 의 신뢰할 수 있는 공급 업체 중 하나 인 상품 은 시간 과 멋진 패키지 로 제공 됩니다.

—— Pani Kim (z Korei)

Dzięki za dobrą obsługę posprzedażną. Doskonałe wsparcie szkoleniowe i technologiczne bardzo mi pomaga.

—— Keline (z Filipin)

Dzięki za doskonałe wsparcie i wskazówki w zakresie recyklingu. Z twoją pomocą i instrukcjami zdobywam większy udział w rynku.

—— George (ze Stanów Zjednoczonych)

Dobre wsparcie. Wreszcie go uruchomiłem.

—— Abby (z Kanady)

Dzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.

—— Alexandra (z Rosji)

Maszyna do recyklingu działa świetnie, dziękuję przyjacielu. Przedstawiłem cię mojemu przyjacielowi.

—— Lareina (z Holandii)

Im Online Czat teraz

Rozdrabniacz tworzyw sztucznych z podwójnym wałem sterowania PLC z twardym nożem do folii odpadowych

PLC Control Double Shaft Plastic Shredder Machine With Hard Knife For Waste Films
PLC Control Double Shaft Plastic Shredder Machine With Hard Knife For Waste Films

Duży Obraz :  Rozdrabniacz tworzyw sztucznych z podwójnym wałem sterowania PLC z twardym nożem do folii odpadowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Gongyi, Chiny
Nazwa handlowa: DALIA recycling machine
Orzecznictwo: ISO CE
Numer modelu: DLS-02

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 szt./opakowane
Czas dostawy: 8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Przetwarzaj odpady z tworzyw sztucznych Materiał ostrzy: SKD-11
słowo kluczowe: cena plastiku niszczarki Użycie: Spychacz odpadów z tworzywa sztucznego
Napięcie: dostosować Konstrukcja wału: Pojedynczy
High Light:

waste plastic crusher

,

plastic scrap crusher machine

Rozdrabniacz tworzyw sztucznych z podwójnym wałem sterowania PLC z twardym nożem do folii odpadowych

Opis produktu


Kruszarka dwuwałowa składa się z głównej konstrukcji silnika, reduktora powierzchni twardego zęba, obracającego się wału tnącego, ruchomego ostrza, stałego ostrza, ramy, podstawy, skrzyni i platformy roboczej.

Stały nóż jest zamontowany na ramie, a wałek noża obrotowego jest wyposażony w wyjmowany ruchomy nóż. Ilość ruchomych noży określa się zgodnie z różnymi modelami i wielkością osi noża obrotowego, a ruchomy nóż jest cztero-narożnym ostrzem, które można używać i wyjmować po stępieniu. Kąt, dopóki wszystkie cztery boki nie będą stępione, a następnie naostrzyć ostrze, ponieważ jest to ostrze ruchome typu pazur, cięcie obrotowe, a ostrze nieruchome i ostrze ruchome są odpowiednio importowanym materiałem SKD11, po obróbce cieplnej twardość osiąga HRC60 ° o Ponadto żywotność jest długa, a wydajność cięcia jest duża. Wysoka wydajność produkcji Kruszarka przyjmuje dwuosiowy system ogniw, a dwie osie obrotowe działają niezależnie. Po precyzyjnym przetworzeniu wagi obie osie wykonują obrót dośrodkowy. Po uruchomieniu materiału wykonywane jest cięcie dwukierunkowe, a kruszenie jest wykonywane bardziej szczegółowo.

Układ elektryczny jest kontrolowany przez programowanie mikrokomputera PLC i jest w pełni zautomatyzowany. Po zakończeniu rozruchu operator musi tylko nacisnąć klawisz F3, aby automatycznie uruchomić maszynę, a maszyna F4 zatrzyma się automatycznie. Oszczędzaj koszty pracy i zapewnij bezpieczne środowisko pracy.

Szybkie Szczegóły

1. Czas realizacji: 7-48 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty. A dla kwoty mniejszej niż 1000 USD będzie to 100% płatność z góry
2. Termin płatności: 30% zaliczki po podpisaniu umowy, 70% salda przed dostawą.
3. Instalacja maszyny

do. Prawie kompletna dostawa maszyny, bardzo łatwa dla klientów, aby zainstalować ją samodzielnie, a także oferujemy plan instalacji
druga. W razie potrzeby wspieramy również instalację za granicą.
4. Nasz okres gwarancji wynosi 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym zepsute części (z wyjątkiem części szybko zużywających się) można wymienić na nasze nowe części, jeśli nie są spowodowane czynnikami ludzkimi. I technicy są dostępni, aby rozwiązać duże problemy za granicą (taka sytuacja nigdy się nie zdarzyła). Poza okresem gwarancji wysyłane zepsute części są naliczane według ceny nabycia.


Zasada działania


Materiał zostanie przeniesiony do komory montażu ostrzy za pomocą przenośników, ręcznie z leja zasypowego lub wózka widłowego, ostrze z zadziorami podnosi materiał, popycha go bez ceremonii wewnątrz maszyny, a następnie miażdży między ostrzami w obu przeciwległych wałach, dzięki czemu materiał jest rozdarty, wyciskanie, ścinanie i inne działania integrujące, wówczas materiał małych części będzie znajdował się na dnie kruszarki.

FAQ

1: Czy jesteś firmą handlową lub fabryką?

Kowloon Machinery to fabryka z 31-letnim doświadczeniem w produkcji maszyn, zapewniamy konkurencyjną cenę fabryczną i dobrą obsługę posprzedażną!

2: Co z instalacją urządzenia?

W przypadku pojedynczej maszyny lub prostej linii udostępniamy rysunek fundamentowy, instrukcje instalacji lub udane zdjęcie lub wideo dotyczące zainstalowanej maszyny; w przypadku dużych maszyn i złożonej linii produkcyjnej możemy w razie potrzeby wysłać naszych inżynierów, którzy poprowadzą instalację

3: Co powiesz na części zamienne?

Oferujemy niektóre bezpłatne części zamienne, takie jak pasek, uszczelka itp. Drobne części, do OSTRZY, NOŻY, WAŁÓW itp. Ważne części zużywające się, sugerujemy klientom zakup części wraz z maszynami, aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki, i mamy wystarczającą ilość części zamiennych w magazynie.

4: Co zrobimy, jeśli po zakupie maszyny wystąpią problemy z działaniem maszyny?

Kowloon ma specjalne osoby do obsługi posprzedażnej, jeśli klienci spoza Chin mają problemy z pracą maszyny, po prostu prześlij nam zdjęcie lub film wideo, aby pokazać nam, damy ci rozwiązania w ciągu 24 godzin.

5: Czy możemy odwiedzić Twoją fabrykę i przetestować maszynę?

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w dowolnym momencie i cieszymy się, że możemy przetestować naszą maszynę na surowcu.

Szczegóły kontaktu
Zhengzhou Dalia Import Export Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Bai

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)